راهنمای شرکت در مسابقات آنلاین

قیل از فعالیت در انجمن این بخش را مطالعه کنید

راهنمای شرکت در مسابقات آنلاین

پستتوسط payegahir » سه شنبه, 27 آبان ماه , 1393 09:18:32

با سلام و درود


     از اینکه به این پایگاه مراجعه نموده اید سپاسگزاریم
     اگر برای شرکت در مسابقه وارد این سایت شده اید،از شما تقاضا میکنیم قبل از ورود به بخش مسابقات دقیقا به مطالب زیر توجه کنید.
     ابتدا شما باید ثبت نام کنید .اگر قبلا اینجا در مسابقه ای  شرکت نکرده اید در صورتی میتوانید وارد صفحه اجرای مسابقه شوید که یک نام کاربری (کدملی) و یک رمز عبور (که در ثبت نام به دلخواه تعیین میکنید)داشته باشید.


     *توجه تمامی اطلاعات وارد شده به صورت محرمانه نزد مدیران سایت محفوظ بوده و به هیچ عنوان امکان دسترسی عمومی به آنها وجود ندارد*


     گزینه های ثبت نام ممکن است تغییر کند اما فعلا موارد زیر است.
     1-کد ملی : شما باید حتما کد ملی خود را در کادری که مانند شکل زیر است وارد کنید


     

     2- رمز عبور: در این قسمت هم شما باید رمزی را که عدد یا حرف میباشد برای خودتون انتخاب کنید و در کادر مربوط مثل شکل زیر بنویسید و البته به خاطر بسپارید چون بعدا برای ورود لازم میباشد.


     

     3- اطلاعات شخصی: در کادر هایی نظیر نام ،نام خانوادگی و نام پدر،آدرس منزل و شماره همراه  اطلاعات صحیح لازم است. (در صورتی که اطلاعات صحیح نباشد کاملا از دور مسابقه حذف خواهد شد)    لذا اطلاعات را در جای خود مانند شکل زیر وارد کرده و سپس در انتهای همان صفحه گزینه ثبت نام را میزنیم.


     
     
     4- اگر مراحل بالا را درست انجام دهید در بالای همان صفحه کادری شبیه به شکل زیر دیده میشودکه نوشته شده برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید شما میتوانید با کلیک بر روی همان گزینه وارد صفحه مسابقات شوید. یا برای ورود مسابقه به صفحه اصلی سایت بازگشت میکنید و کدملی و رمز عبور را وارد کرده و مسابقه را اجرا میکنید


     

     قدم اول این است که اینجا کلیک کنید و ثبت نام کنید

نماد کاربر
payegahir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
 
پست ها : 1
تاريخ عضويت: يکشنبه, 25 آبان ماه , 1393 15:29:53
تشکر کرده: 13 بار
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به قوانین و اطلاعیه ها

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان